Чому переробка сміття так важлива сьогодні?

Дійсно, навіщо переробляти сміття, якщо його можна викинути. Тим більше, що багато товарів з вторсировини все-таки набагато гірше.Однак насправді в переробці сміття дуже багато плюсів.

IMG_3350

 

Перш за все – це позбавлення від сміття. А нині знищити сміття вельми важко і коштує чималих грошей. Так що виходить подвійний виграш – сміття стає менше і економляться гроші за рахунок того, що не потрібно це сміття знищувати.

Друга важлива складова переробки – це збереження екології. Особливо це стосується такого виду сміття, який приносить шкоду – целофан, пластмаса, пластик, електротехнічне обладнання. Адже навіть при спеціальному знищення цих матеріалів викидається в атмосферу і ґрунт чимало отруйних і шкідливих речовин, що загрожують життю людей і тварин і згубних для рослин.

Ще одна користь від переробки – це економія. По-перше, багато матеріалів нині досить дорогі, особливо якщо в країні немає можливості отримати ці матеріали. Тоді їх доводиться закуповувати в інших країнах. А переробка дозволяє отримати необхідні матеріали з самого звичайного сміття. Так що в багатьох країнах третього світу переробка сміття стала вельми важливою складовою економіки країни.

До того ж зі сміття отримують не тільки вторинну сировину, а й енергію, яка також дуже дорого цінується.

А нині, коли людство активно споживає наявні ресурси, багато з яких непоновлювані або довго поновлювані, переробка тим важливіша, так ціна на деякі матеріали зростає тим вище, чим менше їх залишається.

Вже не кажучи про те, що багато незаможні люди мають можливість придбати товари з вторсировини набагато дешевше. Плюс робочі місця для людей на тих підприємствах, які зайняті переробкою сміття.

Так що переробка сміття дуже важлива для людства і з кожним днем ​​стає все більш актуальною справою.